"Лідер живе в кожному"

Парціальна програма з формування лідерського потенціалу дітей дошкільного віку «Лідер живе в кожному» спрямована на закладання основ лідерства в контексті формування базових особистісних якостей дітей як важливої умови досягнення основного результату першої ланки освіти – дошкільної зрілості. Програму побудовано на основі компетентнісного підходу, тож програмні завдання викладено за складниками обраної змістової моделі «4- К». Вона визначає ключові компетентності, на які зроблено акцент в освітній роботі з дітьми: комунікація, командна робота, критичне мислення, креативність. Зміст програми передбачає особливий формат організації взаємодії дорослих і дітей, що забезпечує збалансований особистісний розвиток з урахуванням психофізіологічних особливостей дітей дошкільного віку та опанування ними навичок соціально доцільної поведінки. Програму адресовано педагогам закладів дошкільної освіти та фахівцям всіх інших закладів, різних типів та форм, які надають освітні послуги в галузі дошкільної освіти. Буде цікавою батькам дітей, студентам та викладачам соціономічних спеціальностей.

lider-zhive-v-kozhnomu.pdf