Посеред пишної подільської природи, посеред цвіту запашних садів розташована одна зі старовинних частин міста "Слов'янка". Однією з окрас цього мікрорайону є заклад дошкільної освіти № 1 ", який гостинно відкрив двері для дітей 1 червня 1981 року.

За роки плідної педагогічної діяльності в нашому закладі створено свій стиль, традиції та особливості організації освітнього процесу. Достатньо пройти світлими коридорами, заглянути в затишні групи, поспілкуватися з маленькими " чомусиками " і одразу стане зрозуміло, що тут працюють творчі люди, для яких любов до дітей є сенсом життя.

Метою роботи колективу є забезпечення якісної дошкільної освіти шляхом створення ефективного освітнього середовища на основі компетентнісного та діяльнісного підходів, принципів гуманізації та демократизації педагогічного процесу.

"Кадри вирішують все" - цей лозунг відомий з давніх часів і тепер є актуальним. Адже творчу, непересічну особистість може виховати тільки творчій педагог. Це і є основним критерієм відбору кадрів в ЗДО. В нашому закладі працює команда професіоналів, людей самовідданих та небайдужих до Дитини, основу якої складають педагоги з вищою освітою.

В садочку 13 груп: 10 - дошкільних ( з них -2 інклюзивні), 3 - раннього віку. Для дітей працюють вихователі, асистенти та помічники вихователів, музичні керівники , практичний психолог, медики, працівники кухні, обслуговуючий персонал.

Створено гарні умови для дітей: затишні, естетично оформлені групи, сучасні меблі та декорації, гарне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали, що дібрані згідно з вимогами Базового компонента дошкільної освіти України. Щоденно відводиться достатньо часу на різні види рухової активності дітей (ранкова гімнастика, фізкультурні, музичні заняття, фізкультхвилинки, рухливі ігри).

На високому рівні організований освітній процес. Маємо гарну методичну базу, використовуємо новітні досягнення в педагогіці. Реально запроваджуються в освітній процес сучасні науково-методичні підходи:

• особистісно-орієнтований;

• діяльнісний;

• інтегрований;

• компетентнісний ,

• використання з максимальною продуктивністю як перевірених освітніх технологій, так і впровадження в практику інноваційних.

Організація освітнього процесу проходить в цікавій ігровій формі з використанням особливостей психофізичного розвитку дошкільників.

Музично-естетична діяльність у дошкільному закладі розглядається як цілісна система. В ЗДО чудова музична зала, яка є естетично оформленою, з сучасними технічними засобами. Організовані музкерівниками свята, розваги несуть справжнє естетичне задоволення дітям та батькам. Наявна велика база театральних костюмів, яка весь час поповнюється. Є свій ляльковий театр. Силами педагогів та вихованців проводяться лялькові та театральні вистави, які завжди створюють атмосферу справжньої радості у дітей.

Педагогічний колектив ЗДО сприяє підвищенню психологічної та педагогічної компетентності батьків щодо розуміння закономірностей розвитку дитини, питань навчання та виховання дошкільнят через проведення днів відкритих дверей, творчих звітів, батьківських зборів, оформлення батьківських куточків, консультувань.

Добре відомо, що все, до чого пригорнулося серце в дитинстві, залишається назавжди. І саме тому наш заклад це той, де дітям затишно і весело, де їх люблять і дбайливо доглядають та надають якісні освітні послуги.

днз