"Святий Миколай завітав до нас"

День Святого Миколая – улюблене свято і дітей, і дорослих. У ніч з 5 на 6 грудня Святий Миколай приходить до всіх, хто вірить у диво та чемно поводиться. А для дітей це свято таке особливе не лише через подарунки, а ще й тому, що вони мають змогу познайомитися з Чудотворцем, який обов’язково завітає у дитсадок.
І ось довгоочікуване свято Миколая завітало до нашого садочка. Дошкільнята співали, відгадували загадки, танцювали, брали участь в рухливих іграх, розповідали про свої добрі справи та вчинки. Нагородою для них стала зустріч з Миколаєм та отримані подарунки. А ще – безліч яскравих, позитивних емоцій, гарний настрій та чудово проведений день в дитячому садочку.
Щиро вітаємо всіх з наступаючими святами. Нехай вони принесуть добробут та благополуччя в кожну сім’ю, мир та затишок в кожен дім, достаток та радість в кожну родину. Міцного здоров’я, щастя, натхнення, успіхів у всіх добрих починаннях, надії на краще майбутнє, стабільності і впевненості у завтрашньому дні!!!