"Свято мильних бульбашок"

Уже традиційно під час літнього оздоровчого періоду педагоги нашого закладу організовують для малят неймовірні розваги, сповнені веселощів та дитячого сміху. Цьогорічне літо не стало винятком.

В нашому закладі відбулось цікаве «Свято мильних бульбашок». Діти з величезним задоволенням видували піну коктейльними трубочками та мильні бульбашки під час різних конкурсів і змагань. Легенький вітерець сприяв чудовому видовищу, адже тендітні, кольорові, повітряні бульки огорнули весь спортивний майданчик, скрізь лунав дитячий сміх та посмішки дорослих. Організатором цього дійства стала клоунесса Булька. Вона вигадувала для малят захопливі змагання. Але головними героями свята були діти, які отримали незабутні враження, піднесений настрій від спільних ігор та розваг.