"Науковий пікнік"

6 червня 2024 року у нашому ДНЗ відбувся захопливий та неординарний захід - «Науковий пікнік 2024», де педагоги перетворилися в корифеїв науки та досліджень. Цей захід перетворив уже звичні дитячі майданчики на містечко науки, де було представлено велику кількість цікавих проєктів. Дітлахам намагалися продемонструвати, що наука може бути цікавою і захопливою, поринути в науковий світ.

Для допитливих дослідників були представлені хімічна та фізична лабораторії, метеорологічний майданчик, архітектурне бюро та справжні археологічні розкопки.

Неповторні емоції дітей стали винагородою для педагогів, адже що може бути дорожчим, аніж щира посмішка малят.

Сподіваємось, проведення подібних "Наукових пікніків" стане хорошою традицією нашого закладу.