"День без іграшок"

Іграшка, скажете ви, є невіддільною частиною дитинства, саме завдяки їй, мовляв, хлопчики та дівчатка пізнають навколишній світ, вчаться дружити, обмінюються враженнями та набираються досвіду. Але ж що робити, коли всі іграшки в садочку раптом зникли? Можна лише уявити, як вранці вихованці нашого садочка зайшли до групових кімнат, а на поличках… жодної іграшки!

Як бути, що робити? На допомогу прийшла фантазія та креативність дітей і педагогів. Дітвора будувала халабуди із покривал, машини, вагончики, будинки, вежі із картонних коробок та випробувала їх на міцність. Малювала на плівці, кольоровому пісочку, аплікувала з підручних матеріалів, конструювала з пластикових пляшок, стаканчиків та губок, досліджувала різні матеріали. Дошкільнята вигадували, творили, а головне – вчилися спілкуватися та домовлятися один з одним. Відсутність іграшок допомогла їм озирнутись навколо себе, зрозуміти, що їм під силу, а у чому вони потребують допомоги, переконатись, що можна весело проводити час без куплених дорогих іграшок. Проведений у такий спосіб день у садочку — дійсно, емоційний, цікавий та продуктивний!